SGK Borç Sorgulama

SGK Borç Sorgulama

Devletimiz bünyesi altında bulunan 75 milyon vatandaşın yaklaşık 50 milyonun sgk çatısı altın olduğu varsayılrısa,sgk ya borcu olan kişi saysıda yaklaşık 10 milyon civarındadır.Bu sgk borçları ssk,bağkue ve emekli sandığının toplanmasından önceki ssk borcu sorgulama,bağkur borcu sorgulama dan biriken borçlardır.
Eski adıyla ssk borç sorgulama olan sistemin adı sgk borç sorgulama oalrak değişmiştir.Bunun yanısıra bağkur borç sorgulama da aynı ssk da olduğu gibi sgk borc sorgulama adıyla değişmiştir.Sgk borc sorgulamak için aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://ebildirge.sgk.gov.tr/WPEB/amp/loginldap
http://uyg.sgk.gov.tr/EBorcuYoktur5510/amp/loginldap
http://uyg.sgk.gov.tr/EBorcuYoktur5510/amp/EBYkontrol

8 Comments

  1. Merhabalar, Ben 23 sene ARNAVUTLUKTA sigortali calistim. 15 ay once turk vatandasi oldum .Benim sigorta tarihi 1985 baslyor ve benim yas 49. Turkiye ve Arnavautluk arasinda bir sozlesme 1993 te emeklilik icin var.Arnavutluk sigortasindan cevap geldi ve bu kanuna gore bana yazdilar ve bu sekilde ben bu sozlesmeden kazaniyorum hakin emeklilik Turkiye olmak icin, ama ben Antalya sgk.com sordum ve onlar kazanmasin soyliyorlar , Ama bu sozlesmeden Arnavautluk sgk kazanabilirim yaziyorlar. Lytfen bana bir dogru cevap verebilir misiniz? Saygilar Dagmar Uzun

  2. 1980 yılı Libya yada sakat kaldım 3.5 yıl orda kaldım ve ülkeme geldim bundan 13 veya 14 yıl koşuşturdum durdum önceki yetkililer türkiyedeki sosyal güvencem bu günlerde var deniyor TC. kimliğimle hiçbir bilgiye ulaşamamaktayım yani sosyal güvencem yok Maduriyetim den dolayıda 2022 den 2001yılıandan beri geçimim bu aylıklarla yaşamım devam ediyor yetkililere baş vurduysam da mahkemelik oldum memurlara iftira diyerek zalif mert tarafından Libya karışık diyelim de maaşlar aksadı olsun peki beni canlı ölü neden gösterildim şimdide sosyal güvencem var diyede iddia ederler peki işte nom 41557397922 sizlerde bakın güvencem varmı allah adıyla bir bakınız hayatımı 1980li yıllardan sonra ceza evlerinde gecırdim bende ıspatlarım hazırdır. beni ürkütüp de sesimi çıkaramadım şimdi, aşikarım ölümden öte yol varmı sorarım eyy insan oğlu…?

  3. 1980 yılı Libya yada sakat kaldım 3.5 yıl orda kaldım ve ülkeme geldim bundan 13 veya 14 yıl koşuşturdum durdum önceki yetkililer türkiyedeki sosyal güvencem bu günlerde var deniyor TC. kimliğimle hiçbir bilgiye ulaşamamaktayım yani sosyal güvencem yok Maduriyetim den dolayıda 2022 den 2001yılıandan beri geçimim bu aylıklarla yaşamım devam ediyor yetkililere baş vurduysam da mahkemelik oldum memurlara iftira diyerek zalif mert tarafından Libya karışık diyelim de maaşlar aksadı olsun peki beni canlı ölü neden gösterildim şimdide sosyal güvencem var diyede iddia ederler peki işte nom 41557397922 sizlerde bakın güvencem varmı allah adıyla bir bakınız hayatımı 1980li yıllardan sonra ceza evlerinde gecırdim bende ıspatlarım hazırdır. beni ürkütüp de sesimi çıkaramadım şimdi, aşikarım ölümden öte yol varmı sorarım eyy insan oğlu…?

  4. bu tür işlemleri yaparak görmek insanı mutlu ediyor çünkü bazı konularım varki kendimi bile tanıyamıyorum ançak,a bir gerçek var ise oda yaşan, miş olan bir gerçektir delme vede dolma çümleler hikaye,dir çünkü bu günümeze kadar futbol topu gibi benimle oynamışlar, dır ondan dolayı bu günlü devlet büyüklerimiz bizler için cook çabalar sarf etmelerine rağmen devletimiz içinde başka birileri vardır öyle bir ümit edrimki onlarda ayıklanıp ümmetimiz ve milletimiz belki bir huzura kavuşur dilegim buralarda tesadüfen bu yazılarıma denk geldim ALLAH Devletimize herhangi bir zaval vermesin Rabbimde (RTE) Cumhurbaşbakanımızı ve Başbakanımızı) her türlü görünmeyen kaza vede belalardan korusun bu benim ALLAH,tan dileğim saygılarım,la çalışmalarında üstün başarılar dilerim Kazım Fazlıoğlu Sakaryalı kolsuz bu….

    • msn me not bırakılmış olup bimer başvuru numaramı içeleyerek 08 ocak 2016 yılı,da ki 1172847 nolu sonuç daki bilgiler doğrultusundan aşıkar anlaşilaçagı gibi anlaşilmıştır Demekki yollar tüneller deniz üstü ve altı yol geçışleri her türlü ülkemizi savunaçak ve ay,a bile çıkacak ve her türlü ülkemiz borç larını ödemiş fakiri ve yoksulun yüzünü güldürmüş dış ülkeler insanlarımıza kucak açmış kara paralı insanları topraga yerle bir etmiş dünya liderlerinne diz çöktürmeside yakında olup kendi insanlarımız da tüm bunları görselerde yine inkar etmiş yandan çakmalı partililerde halen FRANSA VE İNGİLTERE Sömürülerini yürütmeye kalkan lar var isede yakında dilerim defterleri dürülür dileğim doğrultusunda çünkü sıra kuyruklarını ve sömürülerini unutmadık unutamayız kurtarıçımız ATATÜRK Gibi bizleri kurtarmış olup çünkü bunlar çarklı olup dedelerimizi daima sömürdüler okumak istesekde okulları yakıp öğretmenlerimizi öldürüp kahramanlık yapmışlar gibi şehit, lerimize bile saygısız olanlara nalet,ler olsunki ve halen devletimizi ve milletimizi hendekler açarak tuzak kuranlar,a yazıklar olsun bu ülkemizi zindan edenlerin yatacak topragı olmasın derim ALLAH,a emanet olun devlet büyüklerim Kazım Fazlıoğlu kolsuz sakaryalı bu kemaliyeli köylü işte budur.

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*