SSK Gün Dökümü

Sosyal Güvenlik Kurumu, internet üzerinden oldukça aktif bir hizmet politikası ile vatandaşlara modern hizmetler sunmaktadır. Bu noktada da internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamaları ile sigortanız hakkındaki tüm en güncel ve en detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilme olanağına sahip olabildiğiniz gibi aynı zamanda da sigortanız ile ilgili olan pek çok işleminizi kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır.

SSK Gün Dökümü Nasıl Alınır?

Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu online hizmet kapsamlarından E-SGM uygulaması üzerinden artık SSK gün dökümü alma işlemlerinizi şifresiz olarak sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır.

Bunun için ilk olarak T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve cilt numarası bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra güvenlik kodu doğrulmasını yapmanız ve sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde de SSK gün dökümü almak için hizmet bilgisi seçeneğine ardından da 4A hizmet bilgisi seçeneğine tıklayarak alabilme olanağınız bulunmaktadır.

27 Comments

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*