SSK Gün Sayısı Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu sigorta koluna bağlı olan ve çalışmakta olan vatandaşlarımız, artık internet üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde sigortaları ile ilgili olarak en güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabilme olanağınız bulunmaktadır.

SSK Gün Sayısı Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması sayesinde de artık SSK gün sayısı sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bunun için ilk olarak T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve cilt numarası bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgileri girdikten hemen sonra açılan sayfa içerisinde önce hizmet bilgisi seçeneğine daha sonra da 4A hizmet bilgisi seçeneğine tıklamanı gün sayısı öğrenebilmenize olanak sağlayacaktır. Bu noktada da internet üzerinden gerçekleştireceğiniz bu SSK gün sayısı sorgulama işleminiz ile çok daha kolay bir şekilde en güncel ve en detaylı gün sayısı bilgilerine çok kısa süreler içerisinde ulaşabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bu işleminizi E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bunun gibi diğer pek çok sigorta işleminizi ve sorgulamanızı internet üzerinden online olarak sadece birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz.

SSK Gün Sayısı Sorgulama İçin : Tıklayınız

46 Comments

  1. sgk prim gün sorgulaması yapamıyorum cilt numarası istiyor bende kimlikteki cilt noyu girdim sonuç maalesef başarısız …

  2. su sıstemınızı bı halledın yahu bu mıllete neden sıkıntı verıyorsunuz nasl bır devlettır bu allah askına ya dusmussunuz koltuk sevdasına bırınız kualısyon dıgerınız menfaat pesınde yapın su ısı yaaa

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*