SSK İntibak İtiraz Dilekçe Örneği

SSK İntibak İtiraz Dilekçe Örneği
İntibak zammını sorguladınız ve intibaktan yararlanamadığınızı öğrendiniz ya da yapılan zammın yanlış olduğunu düşünüyorsunuz.
2013 yılında SGK nihayet intibak zamlarını açıkladı. Bununla beraber intibak zammıyla birlikte bir çok emekli yapılan artışı yerinde bulmayıp itiraz etmek istiyor.
Bu durumda yapacağınız işlem SGK ya İntibak İtiraz dilekçesi yazıp bunu iveliklikle Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ilgili birimine iletmek olacaktır. İntibak itiraz dilekçesinin nasıl yazılacağı ya da tam olarak ne olduğu konusu genel olarak bilinmemektedir. Bu sebeple aşağıdaki bağlantıdan İntibak İtiraz Dilekçesi Örneği ni indirebilir ve kolayca doldurabilirsiniz.

İNTİBAK İTİRAZ DİLEKÇE ÖRNEĞİ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

SSK İntibak İtiraz Dilekçesi Örneği

7 Comments

 1. 1960 yılından beri sigortalıyım 1988 yılında 5000 iş günü prim ile emekli oldum. Aynı şartlarda ve aynı sürede emekli olan yaşıtlarım intibak farkı aldı ben alamadım nedeni merak ediyorum ve dosyamın tekrar incelenmesini talep ediyorum. Saygılarımla

 2. 21187051296 TC kimlik no ve 3754393 ssk nolu ben Mustafa Rafet Adıgüzel 1960 yılı sigorta başlangıç tarihim. 1988 yılında 5000 iş günü ile emekli oldum. Aynı şartlarda ve aynı dönemde emekli olan yaşıtlarım intibak farkı aldı , benim alamayış nedenim nedir dosyamın tekrar incelenmesini talep ederim.

 3. Ekteki dilekçe örnegi çok güzel olmuş.Böyle faydalı bilgiler yayınladığınız için teşekkür ederim.

 4. ben babamın maaşını almaktayım. babam 1992 eylülünde emekli olmuştur. gün ve pirim sayısında bir eksiklik yoktur. çalışarak emekli oldu.intibaktan faydalanamadım bu konuda yazılı dilekçe vermiş olmama rağmen dilekçeme cevapta gelmedi bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum.dosyamın tekrardan incelenmesini istiyorum.

 5. Siteniz aracılığı ile yetkililere sesleniyorumSayın yetkililer 3 ay önce emekliye ayrıltım ssk kurumundan
  17 yıl 2 ay bagkur ödemem var
  7 yıl ssk ödemem var aldıgım maaş 876 tl artı 35 tl bazı kişiler 15 yıl bagkur 3,5 sene ssk oldugu halde benden fazla alıyorlar.

 6. 5715den emekmalisef umduğumun cok altın maaş alıyorumlı 778 tl cok az yeniden gözden geçirilmesini istiyorum yuksa hukukla hakkımı arıyacağım lütfen benimle ilgilenin ge cinemiyorum sagılarımla

1 Trackback / Pingback

 1. İntibak Zammı Farkı Sorgulama | Sgk-Ssk.com, Sgk İşlemleri,Sigorta Sorgulama,Sgk Sorgulama,Ssk

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*