TC İle SSK Sorgulama

İnternet üzerinde yer almakta olan ve 2011 senesinden beri aktif olarak hizmet vermekte olan E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak sadece TC ile SSK sorgulama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde E-SGM uygulaması üzerinden oldukça kolay bir şekilde SSK sorgulama işleminizi oturduğunuz yerden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bu noktada TC ile SSK sorgulama işleminizi nasıl yapacağınız ile ilgili olarak bilgi vermekte olduğumuz bu yazımızın altında yer alan ilgili bağlantıya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

 

TC İle SSK Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

TC ile SSK sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikli olarak alt kısımda yer almakta olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde yer alan E-SGM uygulaması üzerinde şifresiz olarak işleminizi gerçekleştirebilmeniz dolayısıyla sizden sırası ile T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz, nüfusunuzda yazan cilt numarası ve nüfusa kayıtlı olduğunuz il bilgileri istenmektedir.

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdikten sonra güvenlik kodunu da yerine doğru olarak girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Sorgula sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfa içerisinde öncelikli olarak sağ kısımda yer alan seçeneklerin en üstündeki tescil kaydı tespiti seçeneğine tıklamanız ile açılan alt seçenekler içerisinden de tescil kaydı tespiti 4A seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

TC İle SSK Sorgulama İçin : Tıklayınız
Etiketler: , , , , ,


18 Comments

 1. orhan diyor ki:

  sgk prim sorgulama

 2. kadir boslamaz diyor ki:

  ssk gunlerı ögrenme

 3. ibrahim bolat diyor ki:

  herşey için teşekür ederim

 4. Cüneyt diyor ki:

  ssk pirim sorgulama için

 5. recep yargıç diyor ki:

  ne zaman emekli olurum 1980 beri ssk var yaş 48 n yorum sizin

 6. sedat sucu diyor ki:

  yatan ssk günlerimi görmek istiyorum

 7. hamit kurt diyor ki:

  hizmet dökümümü acamıyorum

  • admin diyor ki:

   Hamit bey aşağıdaki bağlantıdan hizmet sorgulamanızı yapabilirsiniz.

 8. şaban boğaz diyor ki:

  nezaman emekli olcagım bilgilenmek istiyorum

 9. tolga tekin diyor ki:

  bi işide düzğün yapsanız şaşarım.prim sorgulaması yapilamiyor .il bölümünde iller yok..şu siteyi arada güncelleyin.böyle rezillik olmaz..ya adam gibi yapın,yada hiç hizmet veriyoruz havasına bürünmeyin..

 10. ismail diyor ki:

  skk prımımı ögrenmek iztiyorum

 11. özgür diyor ki:

  bende gun sorgulamayı orenmeyı ıstıyorum

 12. süleyman taratmış diyor ki:

  iyi günler ben e devlet şifremi hatırlıyamıyorum 4A hizmet dökümü almam gerekiyor ama hiç bir şekilde alamıyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

 13. recep diyor ki:

  sigortam tam yatıyormu

 14. fahrettin diyor ki:

  ssk günü kacgün oldu

 15. Cemal dadak diyor ki:

  Ssk birimi kacgun oldu

 16. Cemal dadak diyor ki:

  Ssk birimi kacgun oldu
  Soylermisiniz

Yorum Yapın